Založ si blog

A zaseky tlačovka o ničom.

Každý den som zvedavý, či sa zaseky dozviem čosik nové od pána premiéra, kerého som síce nevolil,ale to rešpektujem.Šak čo už. Prežil som už aj inakšé veci. Jako napríklad bombarduvánie mójho rodného mesta, aj Gottwalda se Zápotockým a Novotným, vojenčinu na Šumave v čase Kubánskej krízy. Ale od premiéra furt ništ nové. Jako predčerom. Že vraj zbytečne vyhodené eurokoruny za rýchlotesty, keré sa akurátneky tak móžu vyhodit do Dunaja. Dneskaj som celú tlačovku čakal, kedy začne hovorit, kedy a kde sa ich chystá do toho Dunaja vykynnút, aby som sa tam išiel kuknút. A keby volajaký odfúkel veter, aj bych si ho nechal, čo ja viem. Šak ked je dobrý druhým, kerí ich sceli hnedkaj kúpit, zešiel by sa, no nie? Či? Ale zaseky ništ. Asi ich už komusik predal alebo azdaj aj daruval. Ked ich nespomenul. Ani nemukél. Ani sa ho na to žánný škrabák neopýtal. Asi sa ho boja alebo sú už šecci kúpení . Čo ja viem, šecko je možné.
Čosik sa mu ale darí, aj ked som si neni istý, či je to jeho zásluha. Že sa mu vracajú jeho mladí voliči ze zahraničá. Sem tam síce nejaký zdrhne z autobusu. Ale šak to ništ, šak potom uvidí, ked ho kdosik udá alebo ho nájdu polla mobilu. A potom švác ho do karantény. Niekerým sa to tam nelúbi a sceli by lepšú stravu aj ubytuvánie jako mali tam odkál došli, ale čo už. Každému nevyhovieš aj keby si sa roztrhél. Já sa ale nikomu nestažujem a som doma též v karanténe se svoju starkú. A každý den sa teším na tlačovky. Vždycky sedím a čakám jako na ihlách, len abych som nejakú neprepásel, lebo bych si mosel dat facku. Já scem byt za každú cenu funduvano informuvaný. Aj ked je okolo pána premiéra vždycky kopec odborníkov, väčšinú sa nedostanú k slovu, lebo on to zvlánne aj sám. Ale jako krovie sú tam fakt dobrí, dodáva to tlačovke šmrnc. Už dneskaj sa ale teším, že sa zajtraj dozviem čosik nové.
A o tom to je. A ešče dakujem za pozornost a nehnevajte sa na mna prosím ich pekne.

Na telo I. Matoviča.

01.12.2019

Ešte dobre, že som dnes pozeral “Na telo”. Inak by som sa nedozvedel, ako sa správne píše internetový vyhľadávač Google. Ale Igor Matovič mi to vysvetlil a vyviedol ma tak z omylu. Takto je to podľa neho správne: Preto si od druhých nedám do toho kafrať. A ak raz povie, že nie je usvedčený daňový podvodnik, že svojho zamestnanca nenavliekol do fiktívneho predaja svojej [...]

Tlačovka A. Kisku.

12.11.2019

Včera som čírou náhodou v televízii naďabil na začiatok tlačovej besedy exprezidenta SR A. Kisku k programu jeho strany Za ľudí ohľadne školstva. Okrem toho, že som sa dozvedel od neho, že nevedel čo znamená slovo smyk až dokiaľ si to nevygúglil a že sa deti v škole musia memorovať v zemepise aj o takých krajinách, pohoriach a riekach o ktorých on napriek tomu, že [...]

Takto sa trafiť do kolena alebo, to sa len tak nevidí.

29.08.2019

Stalo sa, aj sa môže stať; že sa človek môže trafiť flintou do kolena nešťastnou náhodou. Ale ak sa strelí vlastnou hlúposťou, jednak sa tomu nečudujem a ani ho neľutujem, pretože nemá robiť to, čomu nerozumie. Včera vymenovala pani prezidentka za veľvyslanca v Saudskej arábii Michala Kováča ml., inak aj vlastným otcom omilosteného podvodníka a spolupáchateľa [...]

SR Košice Obišovský Hrad Obnova Projekt Turizmus KEX

Archeológovia našli v Obišovciach zakopaný poklad

03.04.2020 12:10

Viac ako 500 kusov mincí, ktoré mali byť zakopané najskôr začiatkom 18. storočia, objavili počas februárového archeologického výskumu základov zaniknutého renesančného kostola.

Koronavírus

Slovensko má 24 nových prípadov ochorenia Covid-19

03.04.2020 11:52, aktualizované: 12:01

Celkovo bolo za štvrtok testovaných 1454 ľudí.

František Salinger

Súd nebude opätovne rozhodovať o prepustení Salingera

03.04.2020 11:21

Stalo sa tak z dôvodu, že odsúdený niekdajší boss žilinského podsvetia vzal svoju žiadosť o podmienečné prepustenie späť.

Peter Pellegrini

Smer mal prekročiť limit na výdavky vo volebnej kampani

03.04.2020 11:00

Strana Smer mala podľa Transparency International Slovensko prekročiť výdavky povolené na kampaň o 100-tisíc eur a hrozí jej teraz pokuta 200-tisíc eur.