Založ si blog

Takto sa trafiť do kolena alebo, to sa len tak nevidí.

Stalo sa, aj sa môže stať; že sa človek môže trafiť flintou do kolena nešťastnou náhodou. Ale ak sa strelí vlastnou hlúposťou, jednak sa tomu nečudujem a ani ho neľutujem, pretože nemá robiť to, čomu nerozumie.
Včera vymenovala pani prezidentka za veľvyslanca v Saudskej arábii Michala Kováča ml., inak aj vlastným otcom omilosteného podvodníka a spolupáchateľa ďalšieho gaunera a podvodníka.
To, čo sa týmto stalo, jednoducho nemôžem pochopiť. Deň predtým, iba na základe neoverených SMS správ zatracuje štátnu tajomníčku ministerstva spravodlivosti a vyzýva na odstúpenie ju a každého, kto sa v nejakých SMS zjavil, aby vzápätí spravila takúto vec. Pozor, nikoho sa nezastávam a držím sa hesla “Padni komu padni”.
Je mi jasné, že tohto kvázi reprezentanta Slovenskej republiky vymenovala prezidentka na základe predloženého návrhu ministra zahraničných vecí a odobreného vládou SR. Jej právom je zrejme takýto návrh na vymenovanie aj odmietnuť. Navyše, keď sa tvári tak principiálne a nekompromisne voči osobám s pochybným podozrením, že boli v akomkoľvek vzťahu alebo styku so spolupáchateľom tohto pána veľvyslanca.
Mám silný dojem, že pani prezidentke ktosi (tuším aj kto a prečo) podal dobre nabitú flintu, ktorou sa trafila rovno do kolena, ak nie rovno medzi oči. Pretože ak toto nebezpečie tohoto dobre „zakopaného psa“ neodhadla sama prezidentka, mali jej tú flintu vyraziť z ruky jej draho platení poradcovia a ak to neurobili, mala by ich vyraziť ona sama. Inak je to všetko iba obyčajná komédia, či tragikomédia.

P.S. Dnes pri oslavavách SNP v Banskej Bystrici som si všimol, že Slovensku hymnu spievali predseda Národnej rady, aj predseda vlády SR, aj malé deti, len pani prezidentka bola ticho. Hanba na kvadrát.

No fúj v parlamente.

15.02.2024

Ze záberov uniklých z parlamentu som zistil, že okrem známych indivíduí kerí nikdy v hulvátsve nesklamali, sa objavili aj noví dorastenci. A tí sa už okato snažá tromfnút aj starých matadorov vyblakuváním jako napríklad: úchyláci, podržtašky, mafiáni, hanba, fúj a aj nazornými pomóckami ve forme plagátikov vymyslených údajne vlasnými hlavámi a zaplatených istotne z [...]

Trnavský kožkár narušil tlačovku.

14.09.2023

Ked som bol malý chalan chodil po našém meste jeden počerný chlápek, neviem odkál ból, na starém rozheganém aute a cez amplión vyrevúval, že “ kóóóžky, kupujem kóóóžky”. Ludie mu nosili k autu šelijaké kožky ze zajacov, aj čosik, čo sa na kožky ze zajácov v našich očách podobalo. Spokojnost bola po rokuvání o cene na oboch stranách a kožkár pokračoval za [...]

Nafukuvacie odstrašenie

10.06.2023

Toť, len nedávno ukazuvali v televízore jennu fintu, kerú českí koumáci vymysleli a hovorili, že jako si Rusi vystrielajú drahé rakety na ich lacné nafukuvacie atrapy raketometov a tankov. Čosik podobné tun už síce bolo za druhej svetovej vojny, ale vtedy neboli ani hentaké raketomety, ani hentaké moderné americké tanky. Na to došli až včileky akurátneky v Česku. Asi [...]

Norbert Paksi

Súd povolil obnovu konania v prípade policajného exfunkcionára Paksiho

17.04.2024 16:24

Pôvodný rozsudok, ktorý ho poslal do väzenia, naďalej platí.

Miroslav Lajčák

Borrell nominoval Lajčáka na post veľvyslanca EÚ vo Švajčiarsku

17.04.2024 16:13

Lajčák je v súčasnosti osobitným predstaviteľom Únie pre dialóg medzi Belehradom a Prištinou.

Euro / Eurá / Bankovka / Peniaze /

Megapodvod s kryptomenami. Muž prišiel o viac ako 100-tisíc eur

17.04.2024 16:03

Polícia v Dolnom Kubíne vyšetruje okolnosti podvodného konania neznámych páchateľov.

tomáš taraba, sns, fico, pellegrini, danko, stretnutie

Odstrel medveďov sa môže začať o dva týždne, verí Taraba. Aktivisti sa obávajú začiatku trofejného lovu

17.04.2024 15:47

Minister životného prostredia Tomáš Taraba (nom. SNS) verí, že do dvoch týždňov prejde novela s pomocou KDH hladko.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 53
Celková čítanosť: 186397x
Priemerná čítanosť článkov: 3517x

Autor blogu

Kategórie