Založ si blog

To je dobre, aj to je dobre. .. .

Sedím si len tak, pekne-krásne skrčený ve fotele a kukám televízor s dálkovú prehazuvačkú v pohotovostnéj polohe na pupku a čo vidím. Konečne. Nesklamali ma. Jenna tlačovka za druhú, šelijaké vyhlásenie ministrov, preccedov, s otázkami aj bez otázek od škrabákov a v duchu si opakujem, že to je dobre, to je dobre. Aha, hen zaseky vidím poslancov jako sa hádajú kerá vláda je lepšá, natahuvačky o kdejakésik funkcie, kdo komu nehal práznu vykrannutú špajzu a zaseky si furt hovorím, že to je dobre, to je dobre. Že som to tam neni já.
Čosik jako u dochtora, kerý akurátneky vyšetruval jenného nemenuvaného pacienta. Preklepuvával ho, očúval, hrabal sa v jeho bohatéj zdravotnéj karte jako já v mojém práznem pudelári a mrmlal, že to je dobre, to je dobre, aj to je dobre, aj hento je dobre. Ked sa natešený dedko konečne opovážil opýtat, že čo je teda jakože dobre, tak mu dochtorko povedal, že to je dobre, že to šecko nemá on sám.
Neni som nijaký precceda. Ani žannéj strany, lebo som si nijakú z dóchodku nekúpil a ani som nikdej nekandiduval, preto som neni ani precceda vlády. Aj to je dobre. Pre šeckých.
Ale já som najvác rád preto, lebo mi nigdo nenadáva do debilov, zlodejov, mafiánov, bláznivých šašov, kreténov a čo ja viem čeho a kdekeho. Šak by sa mi to za hentaké ich platy ani nevyplatilo. A vóbec nebanujem. Aj to je dobre.
A ešče dakujem za pozornost a nenadávajte mi, úctivo ích prosím pekne.

Achtung kurve.

13.09.2022

Ked som sa s partiú kamošov tesne po vyučení vybral cez cestovnú kanceláriu Československého svazu mládeže v mojém živote jakože na prvú zahraničnú cestu a to rovno do Nemeckej demokratickej republiky, nevedeli sme po nemecky ništ. Ale, aspon teda já som vedel, že ked tam kdosik na mna zrúkne halt, tak mám okamžite ostat stát. Dokopy sme vedeli ešče napríklad: achtung, [...]

Odstrihnutý od plynovodu.

29.03.2022

Na staré kolená som sa dozvedel, že celé tie roky rokúce čo kúrim a varím na plyne vlastne platím za Ruskú geopolitickú zbraň. Čo ja, všetci. A nikomu to doteraz nevadilo! Ani tým, dnes najbesnejšim kriklúňom. Na čiu geopolitickú zbraň ma teraz napoja a komu budem za ňu cálovať ešte nemám šajnu. Naši čelní predstavitelia už ale určite niečo vymyslia. Oni majú [...]

Zmatkári.

16.02.2022

Najsamprv bych scel túto cestu úctivo kohosik požádat o to, aby ten kdosik, kdo to teda vie, aby zavesil do novín v rámci širokéj informuvanosti verejnosti komplet prámé číslo aj s volačku na mobílek hentého oného, amerikánskeho prezidenta. A aby tam též určite bolo, či je vóbec spósobilý sa dohovorit. Myslím tým hlavne, že po našém, teda bez tlmočníka, kerým [...]

Rusko, ruskí partizáni, Belgorod

Ruské milície pri vpáde do Belgorodskej oblasti použili pušky českej výroby

03.06.2023 17:01

Milície, ktoré v máji rozpútali strety v ruskej Belgorodskej oblasti pri hraniciach s Ukrajinou, použili zahraničné zbrane vrátane českých pušiek BREN.

Recep Tayyip Erdogan

Erdogan zložil prísahu na ďalšie volebné obdobie. Ceremónií sa zúčastní aj šéf NATO

03.06.2023 14:31

Erdogan, ktorý krajine vládne už dvadsať rokov, má v sobotu tiež oznámiť zloženie svojej novej vlády.

Nemecko Ukrajina Rusko konflikt vojna armáda cvičenie

Ukrajina by podľa Zelenského potrebovala 50 systémov Patriot, má ich však len dva

03.06.2023 14:08

Patriot je podľa ukrajinského prezidenta jediný systém, ktorý dokáže zlikvidovať určité typy ruských rakiet.

NR SR, Rokovanie 92. schôdze, OĽaNO, Igor Matovič

Matovič predstavil Ódorovi svoje požiadavky. Vládu podporí, ak premiér vybaví schválenie jeho atómovky

03.06.2023 12:08, aktualizované: 14:43

"Ak chcú od nás podporu, má to svoju cenu," uviedol po stretnutí s premiérom Ódorom líder OĽaNO.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 50
Celková čítanosť: 168317x
Priemerná čítanosť článkov: 3366x

Autor blogu

Kategórie