Založ si blog

Špióni, priznajte sa!

Ked som ve februári 2019 napísal v blogu “To je zaseky šupa” aby hentí Angláni poránne hladali tých ruských špiónov čo otrávili starého Škripala a spol.,
lebo by tam furt polla ich novín mali byt, určite si to ich slávne MI 6 neprečítalo. A ani mi nezavolali. Keby ich boli našli jako som im radil, móhel byt klud. Čučali by pekne-krásne v base, móhli ích tam mat jako na lopate a nemoseli by po nich v Česku včileky pátrat.
Polla mna to aj šecko preto vypadá jako ve špatném kriminálno-špionážno-fantasmagorickém filme o dobrých a zlých špiónoch. My a naše sprátelené štáty napríklad nemáme špiónov jako by si snád móhel kdosik myslet, ale diplomatov, kerí majú šecci pravé papiere a ništ nerobá, iba sa kukajú čo kde a jako, kdo a kde s kým a podobne.
Tí zlí mosá preto byt jasné že Rusi, lebo vandrujú po svete, Európe aj inakade s falešnými pasmi. Majú v batohoch pekelné stroje, Novičok, rycín a inakšé náradie, jako štipačky, šperháky, vŕtačky na klučku aby nerobili rachot a inakšé špiónske fígle jako vystreluvacie parazóle, dýky v podrážkach topánek, kufre v kerých naoko neni ništ videt, jenno oko pre nočné videnie, atd. atd. A ešče mosá mat čosik, sám ešče neviem čo, že ich tam vidá naši aj ked neni vóbec isté, že tam boli a čosik vyviedli. Záhada ale je, že ždycky zmiznú potvory mazané jako ďas ked im čosik chcú prišit. Tolká nevídaná skromnost. To sa len tak nevidí. To som celkom nepochopil. Včíl majú ale po ftákoch, lebo sa čisto zásluhú sprátelených zápanných rozviedčíckych síl po dlhej dobe zistilo, že ten muničák v Česku nemóhel nikdo druhí vyhodit do luftu jako zaseky tí istí výtečníci, -pred kerými som varuval- čo údajne šarapatili Novičokom v Anglicku. A též istotne, jako sa ešče len ukáže, zaprasili aj Navalného trenky. To už nemali teho jakože dost? No, čo sú?
Očujte, špióni, šak sa neondite. Pasca sklapla. Je to v háji. Priznajte sa. Podobrotky. Urobte naším radost. Popíšte dopodrobna kdo a kade vás tam dva razy pustil, či ste boli čitatelne zapísaní do knihy náščev alebo ste prelézli cez diery v plote, kerému vartášovi ste čo nabulíkuvali alebo podstrčili, neboli ste im tam vóbec podozrivo napanní s tými batohmi s pekelnými strojmi? Ulaví sa vám. Šak uvidíte jako.
A neboli náhodú aj tí vartáši pritrúbli diletanti? Ved moseli bleskovo na prvý pohlad videt, že ahááá?!? bacha, šak sú tun zaseky Rusi a idú richtig čosik-kdesik len
tak, vyhodit do luftu.
Totok sa teda prissám vačku nemalo stat. Včileky už ani henten major Zeman nikdy nezistí jaké manko tam móhlo byt, kolko patrónov, mín, granátov aj samopalov chybuvalo pred výbuchom. Šecko je v lufte. Aj se samopalmi pre Al Kajdu.
Ludie, preto pátrajte, udávajte a aj bdite. Nepratelov neni nikdy dost. A keby neboli, tak si ich treba vyrobit. Aj naši papaláši to už veďá a istotne sa nenehajú zahanbit.
S pánombohom zdravý rozum a zlé preč.
Dakujem za pozornost.
A nenadávajte mi prosím ích pekne, lebo bych si mosel dat facku.

Minister Korčok vie ako na sankcie.

21.07.2021

Európska únia predĺžila sankcie voči Rusku. Informovala o tom agentúra DPA, tá sa odvolala na tlačovú správu Rady EÚ. Ministri zahraničných vecí členských krajín teda predĺžili platnosť sankcií, ktoré sú zamerané na banky, energetické podniky či dovoz zbraní už po trinásty raz. Tento kolotoč nanič sankcií už musí papalášov EU fakt zožierať. Preto náš [...]

Naši papaláši.

05.07.2021

Keď som u nás na námestí počul počas nežnej revolúcie hlásať z vlečky od traktora o tom, že sa nenecháme viac buzerovať komunistami a budeme si všetci rovní, už vtedy som si povedal, že toto celkom asi tak pravda nebude. Po vzore z hlavného mesta SR sa aj u nás totiž zrazu vyrojilo zopár známych ksichtov s kriminálnou a šmelinársku minulosťou, ktorí svojimi [...]

Parlamentný kanál.

19.06.2021

Jennu vec teda furt nechápem. V televízore je videt už šelijaké kanále, jako napríklad pre rybárov, samé krimminálky aj krváky, s pesničkámi, ba ešče aj pre hentých erotomanov. Prečo ale do včílku v téjtok krajine nikoho nenapallo, teda okrem mna, aby fungoval v televízore aj kanál, kerý by ukazuval v jennom kuse prámé prenosy z našého parlamentu. Aj s funduvaným [...]

kováčik

Sudkyňa dnes rozhodne o Kováčikovi. Na súde v Pezinku nahlásili bombu

20.09.2021 15:45

Súd vynesie rozsudok nad bývalým špeciálnym prokurátorom Dušanom Kováčikom. Prokurátor žiada trest na minimálne 13 rokov a prepadnutie majetku.

kováčik

Sudkyňa dnes rozhodne o Kováčikovi. Na súde v Pezinku nahlásili bombu

20.09.2021 15:15

Bývalý špeciálny prokurátor Dušan Kováčik, obžalovaný z členstva v bratislavskej zločineckej skupiny takáčovcov a z vynášania utajovaných informácií, by sa mal dnes dozvedieť svoj ortieľ.

Eduard Heger

Premiér nevylúčil vládu bez Sme rodina s podporou nezaradených poslancov

20.09.2021 15:00

Podstatná je pre premiéra Eduarda Hegera stabilná vláda. Vládnutie s podporou nezaradených poslancov si vie predstaviť, ak to bude viesť k výsledkom v prospech občanov.

Belarus, Minsk, vojenské cvičenie, ruské tanky

Na západe Ukrajiny sa začalo rozsiahle vojenské cvičenie

20.09.2021 13:33

Manévre pod názvom Rapid Trident sa odohrávajú na západe Ukrajiny, zhruba 25 kilometrov od poľských hraníc.