Založ si blog

Špióni, priznajte sa!

Ked som ve februári 2019 napísal v blogu “To je zaseky šupa” aby hentí Angláni poránne hladali tých ruských špiónov čo otrávili starého Škripala a spol.,
lebo by tam furt polla ich novín mali byt, určite si to ich slávne MI 6 neprečítalo. A ani mi nezavolali. Keby ich boli našli jako som im radil, móhel byt klud. Čučali by pekne-krásne v base, móhli ích tam mat jako na lopate a nemoseli by po nich v Česku včileky pátrat.
Polla mna to aj šecko preto vypadá jako ve špatném kriminálno-špionážno-fantasmagorickém filme o dobrých a zlých špiónoch. My a naše sprátelené štáty napríklad nemáme špiónov jako by si snád móhel kdosik myslet, ale diplomatov, kerí majú šecci pravé papiere a ništ nerobá, iba sa kukajú čo kde a jako, kdo a kde s kým a podobne.
Tí zlí mosá preto byt jasné že Rusi, lebo vandrujú po svete, Európe aj inakade s falešnými pasmi. Majú v batohoch pekelné stroje, Novičok, rycín a inakšé náradie, jako štipačky, šperháky, vŕtačky na klučku aby nerobili rachot a inakšé špiónske fígle jako vystreluvacie parazóle, dýky v podrážkach topánek, kufre v kerých naoko neni ništ videt, jenno oko pre nočné videnie, atd. atd. A ešče mosá mat čosik, sám ešče neviem čo, že ich tam vidá naši aj ked neni vóbec isté, že tam boli a čosik vyviedli. Záhada ale je, že ždycky zmiznú potvory mazané jako ďas ked im čosik chcú prišit. Tolká nevídaná skromnost. To sa len tak nevidí. To som celkom nepochopil. Včíl majú ale po ftákoch, lebo sa čisto zásluhú sprátelených zápanných rozviedčíckych síl po dlhej dobe zistilo, že ten muničák v Česku nemóhel nikdo druhí vyhodit do luftu jako zaseky tí istí výtečníci, -pred kerými som varuval- čo údajne šarapatili Novičokom v Anglicku. A též istotne, jako sa ešče len ukáže, zaprasili aj Navalného trenky. To už nemali teho jakože dost? No, čo sú?
Očujte, špióni, šak sa neondite. Pasca sklapla. Je to v háji. Priznajte sa. Podobrotky. Urobte naším radost. Popíšte dopodrobna kdo a kade vás tam dva razy pustil, či ste boli čitatelne zapísaní do knihy náščev alebo ste prelézli cez diery v plote, kerému vartášovi ste čo nabulíkuvali alebo podstrčili, neboli ste im tam vóbec podozrivo napanní s tými batohmi s pekelnými strojmi? Ulaví sa vám. Šak uvidíte jako.
A neboli náhodú aj tí vartáši pritrúbli diletanti? Ved moseli bleskovo na prvý pohlad videt, že ahááá?!? bacha, šak sú tun zaseky Rusi a idú richtig čosik-kdesik len
tak, vyhodit do luftu.
Totok sa teda prissám vačku nemalo stat. Včileky už ani henten major Zeman nikdy nezistí jaké manko tam móhlo byt, kolko patrónov, mín, granátov aj samopalov chybuvalo pred výbuchom. Šecko je v lufte. Aj se samopalmi pre Al Kajdu.
Ludie, preto pátrajte, udávajte a aj bdite. Nepratelov neni nikdy dost. A keby neboli, tak si ich treba vyrobit. Aj naši papaláši to už veďá a istotne sa nenehajú zahanbit.
S pánombohom zdravý rozum a zlé preč.
Dakujem za pozornost.
A nenadávajte mi prosím ích pekne, lebo bych si mosel dat facku.

Odstrihnutý od plynovodu.

29.03.2022

Na staré kolená som sa dozvedel, že celé tie roky rokúce čo kúrim a varím na plyne vlastne platím za Ruskú geopolitickú zbraň. Čo ja, všetci. A nikomu to doteraz nevadilo! Ani tým, dnes najbesnejšim kriklúňom. Na čiu geopolitickú zbraň ma teraz napoja a komu budem za ňu cálovať ešte nemám šajnu. Naši čelní predstavitelia už ale určite niečo vymyslia. Oni majú [...]

Zmatkári.

16.02.2022

Najsamprv bych scel túto cestu úctivo kohosik požádat o to, aby ten kdosik, kdo to teda vie, aby zavesil do novín v rámci širokéj informuvanosti verejnosti komplet prámé číslo aj s volačku na mobílek hentého oného, amerikánskeho prezidenta. A aby tam též určite bolo, či je vóbec spósobilý sa dohovorit. Myslím tým hlavne, že po našém, teda bez tlmočníka, kerým [...]

Minister Korčok vie ako na sankcie.

21.07.2021

Európska únia predĺžila sankcie voči Rusku. Informovala o tom agentúra DPA, tá sa odvolala na tlačovú správu Rady EÚ. Ministri zahraničných vecí členských krajín teda predĺžili platnosť sankcií, ktoré sú zamerané na banky, energetické podniky či dovoz zbraní už po trinásty raz. Tento kolotoč nanič sankcií už musí papalášov EU fakt zožierať. Preto náš [...]

parlament národná rada nrsr

Prieskum: Sme rodina narástlo, SaS aj OĽaNO padli

30.06.2022 20:44, aktualizované: 21:51

Najnovší prieskum volebných preferencií mierne zamiešal karty. Posilnilo hnutie Borisa Kollára, SaS a OĽaNO klesli.

Putin, vojna, Osetsko

ICC vydal zatykače na tri osoby v súvislosti s rusko-gruzínskou vojnou

30.06.2022 18:21

Medzinárodný trestný súd vydal zatykače na tri osoby v súvislosti s vojnovými zločinmi spáchanými počas konfliktu v Južnom Osetsku v roku 2008.

Rusko, Štátna duma

Štátna duma schválila zákon, ktorý uľahčí zákazy zahraničných médií

30.06.2022 17:26

Poslanci ruskej Štátnej dumy, dolnej komory parlamentu, schválili vo štvrtok zákon, ktorý uľahčí zásahy voči zahraničným aj domácim médiám. Informovali o tom agentúry AFP a AP.

Erdogan

Problém pre NATO. Ankara už hrozí zablokovaním prijatia Švédska a Fínska

30.06.2022 17:24

Erdogan žiada splniť záväzky obsiahnuté v memorande.